Pompy ciepła Zduńska Wola

Budując nowy dom lub planując zmianę wysokoemisyjnego źródła ciepła, warto wziąć pod uwagę montaż pompy ciepła.

Zalety montażu pompy ciepła

Bezobsługowość – w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań jak piece węglowe, kominki lub inne źródła ciepła na paliwo stałe, które są dość popularne w Zduńskiej Woli i okolicach – pompa ciepła nie wymaga Twojej ciężkiej pracy.

Brak zanieczyszczeń – w porównaniu do wspomnianych wcześniej kopciuchów, pompy ciepła nie generują zanieczyszczeń, które znacząco wpływają na jakość powietrza. Warto dołożyć swoją cegiełkę do poprawy jakości powietrza w Zduńskiej Woli.

Nie musisz posiadać kotłowni – przy zdecydowaniu się na pompę ciepła w swoim nowym domu, nie musisz inwestować w budowanie kotłowni. Spełnienie wymogów technicznych tego pomieszczenia bywa kosztowne. 

Niskie koszty eksploatacji – decydując się na montaż pompy ciepła, koszty ogrzewania powinny zostać ograniczone. A zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na rodzinę lub swoje fanaberie.

Lepsza wydajność – pompy ciepłą są znacznie bardziej wydajne niż tradycyjne źródła ciepła. Dzięki temu znacznie łatwiej (i taniej) jest uzyskać komfort cieplny w domu. Co przekłada się na Twoje samopoczucie.

Proces instalacji pompy ciepła w Zduńskiej Woli

  1. Analiza potrzeb i budynku 

W pierwszym etapie współpracy spotykasz się z naszym specjalistą z okolic Zduńskiej Woli i omawiasz swoje potrzeby. Dodatkowo analizowany jest budynek pod kątem zapotrzebowania energetycznego.

  1. Dobór odpowiedniej pompy ciepła

W kolejnym etapie współpracy nasi specjaliści dobierają odpowiednią dla Twojego domu pompę ciepłą marki Daikin lub Mitsubisi Electric. Uwzględniając przy tym wyniki analizy Twojego domu i Twoich potrzeb.

  1. Montaż pompy ciepła

Po podpisaniu umowy i dostarczeniu pompy do Ciebie, nasza ekipa montażowa z okolic Zduńskiej Woli wykonuje montaż pompy ciepła i podłączenie jej do Twojej instalacji CO i CWU. Następnie następuje konfiguracja instalacji.

Wybór odpowiedniej pompy ciepła dla domu w Zduńskiej Woli

Nasz zespół w ramach doboru pompy ciepła dla Twojego domu wykonuje niezbędne obliczenia w oprogramowaniu od najlepszych producentów tych urządzeń. Dzięki temu wiemy jaką moc powinna mieć pompa ciepła, by nie żyłować Twojego portfela i pracować wiele lat.

W ramach współpracy z A2 Energy możesz spodziewać się montażu pomp ciepła typu split, które są efektywniejsze niż rozwiązania typu monoblok. Jesteśmy zweryfikowanym dealerem pomp ciepła Daikin i Mitsubishi Electric.

Montaż pompy ciepła w Zduńskiej Woli z firmą A2 Energy

Dofinansowania do pomp ciepła Zduńska Wola

Decydując się na montaż pompy ciepła w Zduńskiej Woli, najprawdopodobniej możesz skorzystać z dofinansowania, z jednego, z programów krajowych. W ramach współpracy z A2 Energy uzyskasz kompleksowe doradztwo w tym zakresie.

Wygodne rozliczenia za montaż pompy ciepła

Współpracując z nami, nie musisz martwić się wielkimi jednorazowymi kosztami. Każdą współpracę traktujemy indywidualnie. Dlatego klienci mogą spodziewać się rozdzielenia płatności na kilka etapów.

Ryzyko ograniczone do minimum

Nie musisz się martwić, że pompa ciepła przestanie działać lub nie będzie grzała Twojego domu lub – co gorsza – będzie generowała ogromne rachunki za prąd. Na każdą pompę otrzymasz gwarancję, a w razie problemów nie zostawimy Cię bez pomocy.

Specjaliści w montażu pomp ciepła – Zduńska Wola

Potrzebujesz doradztwa i montażu pompy ciepła w swoim domu? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu omówienia warunków współpracy.

Arkadiusz Jeziorski

603 284 018

arkadiusz.jeziorski@a2energy.pl