O firmie A2 Energy

Na przestrzeni ostatnich lat naszego życia zawodowego mieliśmy okazje nabywać doświadczenia na polu zarządzania finansami publicznymi, zabezpieczenia fizycznego i elektronicznego obiektów, doboru instalacji OZE do budynków, montażu urządzeń z zakresu hydrauliki, elektroniki, elektryki, ogrzewania i chłodzenia, ich obsługi oraz serwisowania.

Teraz uznaliśmy, że nadszedł ten czas by podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami. Wszystko po to byście Wy, jako nasi klienci, uzyskali najlepszy stosunek jakości wykonanych prac, wybranego sprzętu, komfortu jego obsługi do ekonomiki pracy i uzyskanego ciepła oraz poniesionych kosztów.

Natomiast my, jako wykonawca wkładając w to wszystko naszą wiedzę i pracę również wyciągnęli satysfakcję z dobrze wykonanej pracy i odpowiedni wynik finansowy.

Kilka słów o założycielach A2 Energy

Doradca techniczny – Arkadiusz Jeziorski

Decydując się na skorzystanie z usług firmy, to zwykle Arek kontaktuje się z Państwem jako pierwszy. Nie od zawsze pełnił on taką rolę, bowiem wcześniej służył w armii. Jednakże po wielu latach służby przyszedł czas na emeryturę.

Od tego momentu Arek związał się z branżą odnawialnych źródeł energii. Pracował dla kilku lokalnych firm, a w maju 2021 założył z Adamem firmę A2 Energy!

Jest odpowiedzialny za wizje lokalne, konsultacje i przygotowanie ofert dopasowanych do Państwa potrzeb.

E-mail: arkadiusz.jeziorski@a2energy.pl

Tel: 603 284 018

Arkadiusz Jeziorski - doradca techniczny A2 Energy
Adam Kozłowski - serwisant A2 Energy

Serwisant – Adam Kozłowski

Filar naszej firmy, odpowiedzialny za najważniejszy element! To właśnie Adam odpowiada za montaż i uruchamianie pomp ciepła.

Jeszcze parę lat wcześniej służył razem z Arkiem w armii, mimo emerytury nie postanowił odpoczywać. Poza montażem oferowanych przez nas instalacji, Adam odpowiada za serwis tych urządzeń.

Ma bardzo dużą wiedzę, którą dzieli się z Państwem na naszym blogu, ale także razem z Arkiem udziela się na grupach dotyczących pomp ciepła na Facebooku.

E-mail: adam.kozlowski@a2energy.pl

Tel: 603 287 918

Zamów nasze usługi i poznaj nas bliżej!

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub z podanych maili lub telefonów.